User Tools

Site Tools


trial_co_je

Zkušební účet

Zkušební účet vydavatele je účet, který si může založit každý, aby si práci s Mapixem vyzkoušel. Lze tak bezplatně učinit na adrese http://muj.mapix.cz/Trial.

Co zkušební účet umožňuje

Zkušební účet umožňuje vytvořit si plnohodnotné průvodce (balíčky) a prohlédnout si je ve webové verzi. Není časově omezen.

Co zkušební účet neumožňuje

Balíčky vytvořené ve zkušebním účtu nelze zveřejnit v mobilní aplikaci. Návštěvníci si je tedy nemohou stáhnout a používat je. Z toho důvodu nelze ve zkušebním účtu generovat offline mapy pro průvodce ani balíček souborů; nezobrazuje se také vůbec záložka “Generátor map” v administraci a záložky “Návštěvníci” a “Akce návštěvníků” ve správě balíčku.

Ve zkušebním účtu dále není možno zřídit další uživatelský účet (mimo toho, který vznikne při založení vydavatele) a tedy ani nastavovat uživateli role.

Přechod na plnohodnotný účet

V případě zakoupení plnohodnotné verze se vydavateli odemknou všechny výše uvedené nedostupné funkcionality. Všechny balíčky vytvořené ve zkušebním účtu vydavatele samozřejmě zůstávají k dispozici a je možné je zveřejnit.

trial_co_je.txt · Last modified: 2018/02/14 16:47 by mapix