User Tools

Site Tools


adm_typy_objektu

Table of Contents

Typy objektů

V záložce typy objektů je vidět přehled typů objektů (bodů a tras), které lze do průvodce umístit.

Typy bodů

V seznamu typů bodů jsou vidět všechny typy, které jsou k dispozici. Existují typy bodů sdílené (které jsou k dispozici pro všechny uživatele aplikace), které lze v tomto seznamu pouze vidět, ale nelze je měnit. Kromě nich si každý vydavatel může vytvářet libovolné množství typů bodů vlastních, které je přes tento seznam možno přidávat (přes “Přidat nový typ bodů”) a editovat (kliknutím na název typu), resp smazat (kliknutím na křížek úplně vlevo).

Editace typu bodů

U typu bodů lze nastavit jeho název (pod nímž bude figurovat ve správě balíčků) a dvě ikonky – výchozí, která se zobrazuje v průvodci od počátku, a navštívený, která se zobrazuje u bodů, které uživatel průvodce již navštívil. (Lze samozřejmě nastavit obojí na stejnou.)

Typy tras

V seznamu typů tras jsou vidět všechny typy, které jsou k dispozici. Existují typy tras sdílené (které jsou k dispozici pro všechny uživatele aplikace), které lze v tomto seznamu pouze vidět, ale nelze je měnit. Kromě nich si každý vydavatel může vytvářet libovolné množství typů tras vlastních, které je přes tento seznam možno přidávat (přes “Přidat nový typ tras”) a editovat (kliknutím na název typu), resp smazat (kliknutím na křížek úplně vlevo).

Editace typu tras

U typu tras lze nastavit jeho název (pod nímž bude figurovat ve správě balíčků) a barvu, kterou se bude vykreslovat na mapě. Barva se nastavuje pomocí HTML kódu pro barvy (možno získat např. zde), v přehledu typů tras je poté vidět i její náhled.

adm_typy_objektu.txt · Last modified: 2018/02/12 16:33 by mapix